::: Elif Ece Uzun Fan Club :::
Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Uyeol-2
Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Uyeol-2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çok Fazla Dizi Teklifi Almış

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Aktiflik :
Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Right_bar_bleue

Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Empty
MesajKonu: Çok Fazla Dizi Teklifi Almış   Çok Fazla Dizi Teklifi Almış EmptyPaz Ocak 31, 2010 9:48 pm

Manken Elif Ece Uzun, Bir Çok Diziden Teklif Aldığını Ama Kabul Etmediğini Anlattı.

Habertürk'te Oylum Talu'nun programına konuk olan ünlü manken Elif Ece Uzun'a da dizi teklifleri gitmiş.

Uzun, "Bugüne kadar o kadar çok geldi ki ve çoğu da neredeyse başrole yakındı. Ben bu konuda biraz daha titiz bir tipim ve kabul etmedim açıkçası. Senaryolarını bile hala saklıyorum" diye konuştu.

Şu anda vizyonda olan bir filmden de teklif aldığını belirten Elif Ece Uzun, yapımcılara ayıp olmasın diye filmin adını vermedi.

Ünlü manken "Hatta bana şaşırdılar reddettiğim için. 'Başkası olsa böyle bir işe atlardı. Neden böyle bir iş yapmadın?' diye. Çünkü kendimi bir kere hazır hissetmiyorum. Benim bu konuda eğitimim yok" diyerek bir gün oyunculuk yapmak istese bile eğitimini mutlaka alacağını ifade etti. (TelevizyonGazetesi.com) 27.01.2010 02:09
https://elifeceuzun.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Aktiflik :
Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Right_bar_bleue

Çok Fazla Dizi Teklifi Almış Empty
MesajKonu: Geri: Çok Fazla Dizi Teklifi Almış   Çok Fazla Dizi Teklifi Almış EmptyPaz Ocak 31, 2010 9:49 pm

bence artık dizilerde oynasın. Daha çok görmek istiyoruz ekranlarda Wink
https://elifeceuzun.yetkin-forum.com

Çok Fazla Dizi Teklifi Almış
1 sayfadaki 1 sayfası